fbpx

RFID ja masinnägemise digitaalse terviklahenduse ühisrahastuskampaania

Eesti keelne

Tere [Partner/Investor/Seotud osapool],

Pöördun teie poole, et jagada teiega põnevat võimalust seoses IDsys’ega, juhtiva innovaatoriga Eesti infotehnoloogia sektoris.

IDsys on hiljuti avanud oma rahastamisringi eesmärgiga koguda 300 000 eurot 10% aktsiakapitali vastu. Meil on suur rõõm kutsuda teid liituma meie privaatse kampaaniaga, mis on eksklusiivselt loodud meie austatud partneritele, potentsiaalsetele investoritele ja teistele huvitatud osapooltele.

Osalemisega meie VIP-kampaanias on teil ainulaadne võimalus saada varajaseks investeerijaks IDsysesse ning olla osa meie teekonnast digitaalsete lahenduste valdkonna revolutsioonimisel. Investeerides IDsysesse, aitate kaasa meie läbimurdelise tehnoloogia kasvule ja arengule, samal ajal kui saate end positsioneerida potentsiaalsete finantsiliste tulemuste osas, kui meie ettevõte laieneb.

Miks investeerida IDsysesse?

Tipptasemel tehnoloogia: IDsys on välja töötanud revolutsioonilise digitaalse lahenduse, mis vastab erinevatele ettevõtete ja organisatsioonide vajadustele. Meie põhjalik tarkvara IDsys ONLINE integreerub sujuvalt erinevate riistvaraseadmetega, pakkudes täielikku lahendust.

Turupotentsiaal: Euroopa digitaalsete lahenduste turg, nagu näitab hiljutine uuring Euroopa Investeerimispangalt, on väärt 3,17 miljardit eurot. Märkimisväärselt on 67% Euroopa ettevõtetest endiselt täielikult mittedigitaliseeritud, mis esindab IDsys’ele suurt kasvuvõimalust. Masinavisiooni ja RFID-tehnoloogia kombinatsiooniga oleme hästi positsioneeritud selle potentsiaali ärakasutamiseks.

Tugev meeskond ja kogemused: IDsys on väga osav ja pühendunud meeskond, kellel on ulatuslik kogemus innovaatiliste lahenduste väljatöötamisel. Meie tegevusajalugu hõlmab edukat tööriista inventuuri, põhivarade ja väikese varustuse jälgimissüsteemide rakendamist silmapaistvatele klientidele, nagu Sotsiaalhoolekande Töötukassa.

Pühendumine jätkusuutlikkusele: Investeerides IDsysesse, toetate mitte ainult erakordse tehnoloogiaettevõtte kasvu, vaid ka aitate vähendada tootmisettevõtete ökoloogilist jalajälge kogu maailmas. Meie lahendused võimaldavad ettevõtetel protsesse optimeerida, jäätmeid vähendada ja tegutseda säästlikumalt.

Huvi väljendamiseks ja üksikasjaliku teabe saamiseks investeerimisvõimaluse kohta, sealhulgas finantsprognoosid ja kasvuplaanid, palun vastake sellele e-kirjale või võtke ühendust meie kampaania projektijuhi Sandra Mesipuuga aadressil [email protected] Sandra juhendab teid investeerimisprotsessi läbi ning pakub vajalikke dokumente.

Samuti soovime tänada Mark Gussakovi, kes mängis olulist rolli meie kampaania videomaterjali tootmisel.

Palun arvestage, et privaatse kampaania kohtade arv on piiratud, seega soovitame teil tegutseda kiiresti, et tagada oma osalus.

Täname teid selle põneva võimaluse kaalumise eest investeerida IDsysesse. Ootame huviga võimalust arutada potentsiaalset partnerlust lähemalt ja tervitame teid meie kasvavas investorite võrgustikus.

Parimate soovidega,

Categories:

Tags:

Comments are closed