fbpx
KÕIGE MUGAVAM INVENTUURILAHENDUS

Pakume varahaldust 60x kiiremini ja 60x odavamalt 

Me näeme, et inimene ei pea tegema rutiinseid toiminguid mida saaks hetkega teha masin. Inventuur on võimalik teha nii lihtsaks, et inimesel jääb rohkem aega teha tarka tööd. Tööd mis loob püsivat väärtust.

RFID Vara monitooring 

ehk liikuva vara jälgimine (nn Lao RFID) sobib neile kellel on palju liikuvat vara. 

Kellele?

IDsys Online RFID-lahendus on suunatud ettevõtte põhivarade ja väikevahendite reaalajas monitoorimiseks. Lahendus on mõeldud igas mõõdus ettevõtetele/asutustele nagu näiteks: haiglad, hooldekodud, tootmis – ja hooldusettevõtted, laod, kontorid, poed, kauplused jpt.

Näiteks tööriistad, mida võetakse ja tagastatakse laost. Lahendusega saate kiire ülevaade inventuuri liikumisest. Lahendust saab ka kliendi soovil liidestada majandustarkvaraga või see saab töötata ka iseseisvalt. Ühtlasi on meil arenemas Directo liides, andmete sünkroniseerimiseks.

Eriti sobilik raamatupidajatele, haldusjuhtidele, tootmispersonalile ja muudele ettevõtte vara eest vastutavatele isikutele. Loobuge tüütutest paberil inventuuridest.

KUIDAS?

RFID abil loetakse automaatselt tööriistad ja kasutaja registreerib need puuteekraanil enda nimele kiipkaardiga (läbipääsu distants kaart). Iga kasutaja jaoks on hetkega saada inventuur, mis on tema nimel. Lisaks logitakse ka registreerimata asjad, mis võimaldab hilisemas kontrollida nende liikumist, jälgida kaua mis tööriistu kes kasutab, vältida topelt tööriistade väljaandmist ja kontrollida tööriistade akude liikumist lattu ja välja.

Lao RFID-ga saab liidestada ka käsilugeja, mis võimaldab teha lao inventuuri seadmetele ja neid ka liigutada ühest laost teise või objektidele tootmisest väljas.


Miks?

Kliendi protsessi põhiselt tehakse kliendile lisandväärtust pakkuvaid lahendusi, mis ühtivad kliendi enda ressurssidega ja tootmise jälgimise eesmärkidega. IDsys tarkvara koosneb erinevatest moodulitest, mida vastavalt kasutaja rakendusele valitakse ja mida saab ühtse süsteemina kasutada. Vastavalt kliendi vajadustele teostatakse moodulites täiendav arendus.

Telli Demo! Tuleme kohale ja tutvustame!