fbpx
KÕIGE MUGAVAM INVENTUURILAHENDUS

Pakume varahaldust 60x kiiremini ja 60x odavamalt 

Inventuur on oluline osa igas firmas, olgu selleks sisustus, tooted või muud firmavarad. Tänu tehnoloogilistele arengutele on RFID Inventuur kõige kulueffektiivsem inventuurilahendus. Asi pole kunagi varem olnud lihtsam. Läbiviimine on lihtsam kui kunagi varem.

Põhivarade ja väikevahendite inventuur

Ettevõtte varade jälgimine ja inventuur on muutumas üha olulisemaks. Tihti on nendega seotud suured investeeringud.

Kellele?

IDsys Online RFID-lahendus on suunatud ettevõtte põhivarade ja väikevahendite inventuuride kiireks ja mugavaks läbiviimiseks. Lahendus on mõeldud igas mõõdus ettevõtetele/asutustele nagu näiteks: haiglad, hooldekodud, tootmisettevõtted, laod, kontorid, poed, kauplused jpt.

Eriti sobilik raamatupidajatele, haldusjuhtidele, tootmispersonalile ja muudele ettevõtte vara eest vastutavatele isikutele. Loobuge tüütutest paberil inventuuridest.

KUIDAS?

Kontrolli saamiseks varustatakse varad RFID kleebistega, millel on unikaalne ID number ja vajadusel ka muu täiendav informatsioon. Hilisem kontroll ja jälgimine ning tulemuste registreerimine on lihtne ja automaatne RFID käsilugeja abil. RFID kleebiste kasutamise puhul on mugav suurel mahul inventari leidmine, sest tuvastamine käib distantsilt. See on eelis Barcode(vöötkoodi) ees, sest säästab aega. Kogu info talletatakse meie Online keskkonda, mis on lihtsasti ligipääsetav igaltpoolt. RFID kleebistega inventuur võtab tundide asemel aega minuteid ja on selle juures väga täpne, selge ja ülevaatlik. Inventuuri käigus saate vara andmeid otse käsilugejas muuta.

Miks?

 Tuginedes sellele uurimistööle kus võrreldakse triipkoodiga inventeerimist RFID lahendusega jõutakse arusaamisele, et RFID lahendus on ligi 90% effektiivsem. Arvutades see ümber ajaks ja tööjõukuludeks siis on RFID tehnoloogia väga kulu efektiivne.

https://www.danbygroup.com/docs/Cost-Benefit-Analysis_of_RFID_Asset_Tracking_Danby.pdf