fbpx

Ettevõttest

Ettevõte on asutatud aastal 2009. Me oleme Eesti firma ja asume Tallinnas. 

IDsys OÜ missiooniks on muuta ettevõtete senised toimingud ning tööprotsessid kiiremaks ja inimlikumaks. Me näeme, et inimene ei peaks tegema rutiinseid toiminguid mida saab hetkega teha masin. 

Aitame kasvatada klientide kasumlikkust, panustades äriprotsessidesse, mis muudaks nende äri tõhusamaks. Selleks juurutame peamiselt raadiosagedusliku tuvastamise tehnoloogia (RFID) kliendi varude, logistika- ja tootmissüsteeemide haldamise kasutamises. Tänu RFID’le saavutab klient digitaalse varahalduse. 

Toodete enda eeliseks on rutiinne protsesside automatiseerimise funktsioon, mis aitab klientidel säästa varude haldamiseks kuluvat aega, vähendada andmesisestusvigu ja luua tõhusamaid äriprotsesse rakenduste juurutamiseks.

Eesmärgiks on pakkuda terviklahendusi, mille käigus pakume konsultatsiooni, tarkvaraarendust ja vajalike seadmete paigaldamist.

Lahendusi vaata siit.

Digitaalne varahaldus

RFID

Tehnoloogia võimaldab tuvastada märgenditega varustatud varasi läbi materjalide ja seega  pole visuaalselt kapriisne

Triipkood

Triipkood on viis teostada andmetuvastust visuaalselt

Bluetooth

BT majakad saadavad stabiilselt signaali mis võimaldab vara asukohta määrata.

Meie firma eesmärk on aidata teha inventeerimine, vara- ja laohaldus võimalikult lihtsaks. Oleme välja arendanud väga kasutajasõbraliku ja mugava haldustarkvara, mis kasutab eelmainitud tehnoloogiad varade jälgimiseks. Loe lähemalt IDsys ONLINE‘st

Pakume tehnilist pädevust ja innovaatilisi lahendusi.

Tegutseme aastast 2009 ning oleme oma ala spetsialistid. Oleme teinud erinevaid lahendusi erinevatele ettevõtetele. Nii inventuuri-, tootmis-, ja pesuhalduse lahendusi. Moodsas maailmas on järjest olulisem tööprotsseside töökindlus ning järjepidevus. Automatiseerides oma tööprotsesse ja info liikumist väheneb vigade oht ja suureneb ülevaade vajalikust.