fbpx

Tänapäeva kiiresti arenevas digitaalses maailmas on ettevõtted pidevalt otsimas võimalusi, kuidas oma äriprotsesse optimeerida ja tõhusamaks muuta. Lao sissetuleku digitaliseerimine on üks oluline samm selles suunas on dokumentide digiteerimine – protsess, mis muudab füüsilised dokumendid digitaalseteks andmeteks, mis on kergesti kättesaadavad, otsitavad ja hõlpsasti hallatavad. Digiteerimine on oluline, kui soovite oma andmete käsitlemise kiirust ja tõhusust parandada. IDsys Online’i ja meie Androidi tarkvara abil on see lihtsam kui kunagi varem. See toimib dokumendi pildistamise teel, milleks kasutatakse masinnägemise tehnoloogiat.

IDsys Online on pilvepõhine rakendus, mis võimaldab ettevõtetel hallata oma inventaru ja ladu ning üks laohalduse funktsioone dokumente digiteerida ning neid üles laadida ja hallata. Saatelehtedest tehakse laosissetulekud otse raamatupidamisse. Selle kasutajaliides on lihtne ja intuitiivne, muutes digiteerimisprotsessi kiireks ja tõrgeteta. See pakub ka mitmeid turva- ja privaatsusfunktsioone, et tagada teie andmete turvalisus ja konfidentsiaalsus.

Kuid IDsys Online’i tõeline võimekus seisneb selle integreerimises raamatupidamisprotsessidega. See võimaldab andmete otsesuunamist platsilt raamatupidamissüsteemi, vähendades andmekogumise, sisestamise ja haldamise aega. See tähendab, et teie raamatupidajad saavad keskenduda analüüsile ja strateegilisele planeerimisele, mitte andmete sisestamisele.

Meie Androidi tarkvara täiendab IDsys Online’i, võimaldades töötajatel platsil digiteerida ja üles laadida dokumente otse oma mobiilseadmetest. See on eriti kasulik väljaspool kontorit töötavatele töötajatele, kes vajavad juurdepääsu olulistele dokumentidele ja võimalust neid otse süsteemi sisestada.

Kokkuvõttes aitab dokumentide digiteerimine ettevõtetel mitte ainult oma dokumentide haldamist paremini korraldada, vaid ka tõhusamalt integreerida oma andmeid raamatupidamisprotsesse. IDsys Online ja meie Androidi tarkvara on vahendid, mis muudavad selle võimalikuks, aidates ettevõtetel üleminekut digiajastusse sujuvamaks muuta. Loe lähemalt ka Adobe kodulehelt, digitaalsete dokumentide eelistest.

Categories:

Comments are closed